Над 200 абитуриенти ще преминат по червения килим тази година в Свищов

image

14 май 2026

image

За поредна година община Свищов организира церемония за тържествено изпращане на абитуриентите. Събитието ще се състои на празничния 24 май от 16.30 часа.

Повече от 200 абитуриенти ще преминат по червения килим на площад „Алеко“, където ще бъдат поздравени от своите класни ръководители и от кмета на Свищов. На зрелостниците-отличници ще бъдат връчени грамоти за високите им постижения, постигнати през целия курс на обучението им.

При лошо време събитието ще бъде отменено и изпращането на абитуриентите ще се случи в училищата.

image

200 аитуриенти

Свищов

червен килим

Сподели:

Още от категорията