„Продължаваме промяната“ внася вот на недоверие срещу правителството, обявиха нов протест

image

2 декември 2025

image

„Продължаваме промяната“ внася вот на недоверие срещу правителството. Това обяви председателят на ПП Асен Василев в обръщение в социалните мрежи.

От „Продължаваме промяната“ посочват, че на протеста на 1 декември са поискали „Борисов и Пеевски да спрат да крадат българския народ и бъдещето на децата“.

„За съжаление, тези хора явно са решили да взривят държавата“, посочи Асен Василев.

„От днешното изявление на премиера Росен Желязков стана ясно, че правителството на Борисов и Пеевски няма никакво намерение да подава оставка. Затова в петък ще внесем вот на недоверие, а следващата седмица, когато се дебатира вотът ще бъде още по-големият протест, на който ясно ще им кажем – Стига! Достатъчно! Дайте шанс на бъдещето на България!“, каза още председателят на ПП.

image

„Продължаваме промяната“

Асен Василев

избори

Сподели:

Още от категорията