Автобус в София катастрофира, след като остана без шофьор
24 април 2021
Автобус на градския транспорт катастрофира, след като остана без шофьор. Инцидентът стана тази вечер в квартал „Бояна” в София и за щастие се размина без пострадали, посочва NOVA.
Рейсът по линията 107 тръгнал по инерция, след като водачът слязъл от него. Вътре нямало пътници. Шофьорът тръгнал да го спира и паднал пред гумите на превозното средство. Случаен минувач го издърпал в последния момент.
Пътни полицаи съставиха акт на водача за причиняване на катастрофа.

Света
Лайфстайл
Спорт