Лейди Гага се раздели с Крисчън Карино

image

26 февруари 2019

image

Американската певица Лейди Гага се раздели със своя приятел Крисчън Карино, като това е втората раздяла за нея през последните три години, предаде Ройтерс.

Запознат с личния живот на 32-годишната попзвезда съобщи, че изпълнителката на песента „Shallow“ и Крисчън Карино, който беше и неин импресарио, са прекратили връзката си, без да дава подробности.

„Просто не се получи. Понякога отношенията приключват,“, спомена източникът пред сп. „Пийпъл“ и допълни, че „няма драма в случилото се“.

Новината за раздялата идва дни преди церемонията по връчването на наградите „Оскар“. Лейди Гага е номинирана за носителка на отличието за най-добра женска роля за изпълнението си в романтичния мюзикъл „Роди се звезда“.

На церемонията за филмовите награди „Оскар“ тази неделя Гага ще пее „Shallow,“ която е и една от предложените за златна статуетка песни.

Миналия октомври тя съобщи, че двамата с Карино са сгодени. 

Източник: Blife

image

Крисчън Карино

Лейди Гага

раздяла

Сподели:

Още от категорията