Подобрява се състоянието на пациентите с тежки усложнения след грип
30 януари 2019
Шестгодишното дете, което беше прието в реанимацията на МОБАЛ „Д-р Стефан Черкезов“ с менингоенцефалит, вече е приведено в Инфекционзно отделение, като състоянието му се подобрява, съобщиха от лечебното заведение.
21- годишната бременна жена вече е изведена от апаратна вентилациия, контакта и адекватна е, и предстои също да бъде приведена в Инфекциозното отделение.
Тежко остава състоянието на жената, която беше приета с пневмония. Установен е ендокардит и в момента е на апаратна вентилация.

Света
Лайфстайл
Спорт